Prawa autorskie

Prawa autorskie materiałów zawartych na niniejszej witrynie należą do autora – Leszka Klicha.

  1. Zezwalam na niekomercyjne kopiowanie, powielanie i udostępnianie wszelkich materiałów zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej, we fragmentach oraz w całości pod warunkiem: w przypadku materiałów nienaukowych (źródła, programowanie, porady, kursy) umieszczenia przypisu do strony (źródło: Leszek Klich, www.leszek-klich.pl), zaś w przypadku publikacji naukowych – należy tworzyć przypisy zgodnie z wymaganiami w odniesieniu do źródeł, w których  publikacja się ukazała (źródła są opublikowane w dolnej części artykułu).
  2. W przypadku umieszczania materiałów zawartych w niniejszej publikacji, tworzenia publikacji będących pochodną opracowania lub wykorzystaniem fragmentów w innych opracowaniach, a także stronach internetowych, należy podać w bibliografii oraz w przypisie źródło pochodzenia fragmentu.
  3. Wszystkie kody źródłowe umieszczone na niniejszej stronie zostały opublikowane na licencji Open Source, co oznacza, że jeżeli je wykorzystasz, jesteś zobligowany do dołączenia pełnego kodu źródłowego tworzonej aplikacji.

Błędy

Dokładam starań, by publikowane materiały nie zawierały błędów merytorycznych i gramatycznych. Niestety często teksty piszę w pośpiechu, stąd bardzo przepraszam, jeśli w treści wpisu znajdzie się błąd. Bardzo proszę o zgłaszanie mi tego typu przypadków na mój adres e-mail.

Leszek Klich (leszek.klich@gmail.com)

1070total visits,2visits today

Komentarze są wyłączone.