Prawa autorskie

PRZECZYTAJ ZANIM ZACZNIESZ KORZYSTAĆ !

Ten kurs powstał dawno temu i docelową platformą był framework .NET w wersji 2.0. Nie gwarantuję, że wszystko zadziała w nowszych wersjach, jednak teoretycznie wszystkie przykłady powinny działać bezproblemowo. Kody źródłowe mogą nie być zoptymalizowane dla najnowszych wersji frameworka. 

  1. Zezwalam na NIEODPŁATNE kopiowanie, powielanie i udostępnianie niniejszego opracowania zarówno w wersji elektronicznej, we fragmentach i w całości jest dopuszczalne pod warunkiem umieszczenia przypisu do strony (www.leszek-klich.pl).
  2. W przypadku umieszczania materiałów zawartych w niniejszej publikacji, tworzenia publikacji będących pochodną opracowania lub wykorzystaniem fragmentów w innych opracowaniach, a także stronach internetowych, należy podać w bibliografii lub przypisie źródło pochodzenia fragmentu.
  3. Kody źródłowe dołączone do publikacji zostały przez nas przetestowane poprzez skompilowanie w środowisku Visual Studio Express 2005 lub 2008 jednakże powinny działać również w najnowszych wersjach.
  4. Materiał zawarty w opracowaniu nie jest już aktualny, a kody źródłowe zostały sprawdzone. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne szkody lub błedy zawarte w opracowaniu,
  5. Nie udzielamy pomocy technicznej odnoście środowiska Visual Studio ani samego języka C sharp,
  6. Umieszczenie materiałów zawartych w publikacji w publikacjach papierowych możliwe jest za zgodą dowolnego autora i tylko wówczas, jeśli w nagłówku lub stopce opracowania umieszczone zostaną dane pochodzenia: Materiały lub fragmenty pochodzą ze stron autorstwa: Leszek Klich oraz Michał Andruchów.

Miłej lektury!

Leszek Klich (leszek.klich@gmail.com)
Michał Andruchów (mandruchow@gmail.com)

375total visits,1visits today

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.